Про нас

         Розкішне та незабутнє свято складається з безлічі добре продуманих деталей, хорошої організації і прекрасного настрою. Проте однією з найважливіших складових свята для сучасного успішного жителя міста є транспорт. Ми пропонуємо до Ваших послуг шикарні лімузини, які зможуть стати окрасою будь-якого урочистого заходу у Вашому житті.

         Лімузини прийшли до нас з голлівудських фільмів і в уявленні багатьох стали символом успіху, дійсно казкового свята. Дозвольте цій казці стати реальністю! Ми пропонуємо Вам прокат лімузинів в Чернівцях за вигідними тарифами, прикраса авто у стилі обробки Вашого свята і можливість зробити свій святковий день дійсно винятковим. Лімузини, які Ви можете у нас вибрати, оснащені згідно з останнім словом техніки і моди, звичайно включаючи DVD, кондиціонери, музику, зручні і місткі бари, плазмові телевізори та дзеркальні стелі. Лімузином керувати професійний водій, який забезпечить Вам зручність та комфортність поїздки.

         Наша фірма для Вашого задоволення пропонує наступні послуги з прокату лімузинів в Чернівцях:

- Бізнес - поїздка в лімузині; в чернівцях прокатерновци
- Корпоративні заходи; прокат лімузина для корпоративу
- Весільний кортеж в лімузині; прокат весільного лімузина в чернівцях
- День народження в лімузині; оренда лімузина в чернівцях на день народження
- Романтичне побачення; романтичне сваіданіе на лімузині в чернівцях
- Вечірка, поїздка по клубах; оренда лімузина в чернівцях
- Прогулянка по місту. оренда лімузина чернівці

         При оренді лімузина важливо не помилитися з вибором компанії, в якій ви його замовляєте. На кілька фірм, які володіють лімузинами, припадають десятки невеликих компаній посередників. Замовляючи лімузин у компанії володіє автомобілями ви маєте можливість попередньо оглянути машину особисто, чого не можуть вам надати посередники, пропонуючи вам перегляд всього лише фотографії. До того ж у посередників ціна вища. А ще велика ймовірність того, що замовлена ​​машина на потрібну дату вже зайнята, а до вас приїде небудь інше ... або в гіршому випадку не приїде взагалі. І тільки з нами Ваше свято пройде бездоганно, і цей день запам'ятається Вам на все життя.

З повагою, VIP-holiday