Лимузин Porsche Cayenne

         Колір лімузина: білий

         Довжина лімузина: 10,5 м

         Місць в салоні: 15

         Концертно-святкова компанія Vip-holiday пропонує послуги: оренда лімузинів лімузин Порше Кайєн білий, лімузин Порше Кайєн білий на весілля, прокат лімузинів лімузин Порше Кайєн білий у Чернівцях, замовлення лімузинів лімузин Порше Кайєн білий в Києві, оренда лімузинів лімузин Порше Кайєн білий на Ваше святковий захід, ювілей або корпоративне свято.

         Домовиться про оренду данномго автомобіля Ви можете в містах Чернівці та Київ.

Chrysler Phantom C

         Крилатий лімузин Chrysler Phantom C - ідеальний лімузин на всі випадки життя. Салон з приголомшливим мінливим освітленням (Муд лайтинг) дуже зручний і комфортний. Наша компанія пропонує Вам унікальну можливість оренди у Чернівцях та Києві цієї моделі лімузина для підкреслення неповторного стилю Вашого свята.

Lincoln Town Car

          Лімузин Lincoln Town Car є одним з найпопулярніших лімузинів по всьому світу, а тепер, завдяки нашій компанії Ви можете взяти його на прокат в Чернівцях та Києві! Lincoln йде в ногу з часом, адже в ньому поєднуються розкіш, надійність і доступність. Лімузин Lincoln дозволяє подорожувати по місту першим класом; Ви можете орендувати його як для свят, так і для ділових переговорів і бізнес-поїздок.

Наші кліенти

У даному альбомі представлені клієнти, яким ми надаємо наші послуги. Хороший сервіс, пунктуальність і яскраві враження Ви знайдете у нас. Чекаємо кожного!